7/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača zobraziť viac...


Helios ventilátory

Spustenie nášho nového portálu

QR code
REW 200/2 je ventilátor vsunuteľný do kruhového potrubia s priemerom 200 mm. Je praktickým riešením pre prepravu stredných objemových prietokov pri minimálnych stratách v potrubí. Inštalácia je možná v každej polohe, vsunutím do potrubia alebo medzi jednotlivé časti potrubnej trasy. Mnohostranne použiteľný pre vetranie miestností, cirkuláciu vzduchu, chladenie prístrojov, prípadne sušenie. Možný reverzný chod.

Základné vlastnosti produktu
- Mnohostranne použiteľný axiálny ventilátor na dopravu stredných objemových prietokov pri malých stratách v potrubí tam, kde nie je možné z priestorových dôvodov inštalovať iné zariadenie. Inštaláciou ventilátora mimo priestoru miestnosti sa výrazne zníži hluk ventilátora. 
- Možný obojsmerný chod.
- Pre priemer potrubia 200 mm a dosiahnutie prepravnej kapacity do 930 m³/h.
- Montáž je rýchla a lacná - ventilátor REW sa jednoducho vsunie do potrubia. Je však potrebné zabezpečiť možný prístup k ventilátoru pre prípadný servis a revíziu.
- Svorkovnica pre elektrické pripojenie je na motore.
- Vysokokvalitné guličkové ložiská zaručujú bezúdržbový trvalý chod počas celej životnosti ventilátora a umožnia montáž v ľubovoľnej polohe.
- Uzatvorený motor s termickou ochranou proti preťaženiu pre trvalú prevádzku s púzdrom z liateho hliníka. Tropikalizované vinutie s ochranou proti vlhkosti.
- Obežné koleso má 7 profilovaných plastových lopatiek. 
- Plášť ventilátora je z pozinkovaného oceľového plechu.

 
Rozmery ventilátora                                                                Výkonový diagram ventilátora
              
                
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)