7/10
Riešenia pre vaše potreby
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Kontakt
Clean Air Service, s.r.o.
  Pri vinohradoch 269/C
  831 06   Bratislava
  tel.: +421 2 4363 3074
  mob.: +421 905 992 557
 
  GPS súradnice:
  N 48°13´2.7078
  E 17°9´51.8862

QR code
 Novinky
easyControls 3.0

easyControls 3.0 je nová a moderná generácia systému ovládania vetracích jednotiek KWL od Heliosu. S týmto systémom môžete spoznať aj novú rodinu KWL zariadení s optimálnymi objemovými prietokmi pre neobmedzené možnosti použitia s maximálnou energeti Zobraziť viac...


Čističky vzduchu

Či už v práci, v škole alebo počas voľnočasových aktivít - veľká časť nášho života sa odohráva v uzavretých miestnostiach. Kedykoľvek sa tam stretne viac ľudí, existuje zásadné riziko prenosu patogénov z jednej infikovanej osoby na ďalšie. Zobraziť viac...


Alexa a Helios

Odteraz môžu byť všetky jednotky KWL® s easyControls ľahko ovládané pomocou digitálneho hlasového asistenta „Alexa“ od Amazonu. Zobraziť viac...


Oválne flexibilné potrubie

Pred časom priniesol Helios ako prvý kompletný systém zo špeciálne vyvinutého plastového flexibilného potrubia FlexPipe® a potrebných komponentov. Priemer potrubia 75 mm umožňuje nehlučné prúdenie 30 m3/h vzduchu. Je ideálne pre hviezdicovú štruk.... Zobraziť viac...


Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača Zobraziť viac...

QR code
Protipachové filtre

Najširšia ponuka čističiek vzduchu

 • Pridané: 13.01.2021   |   869 čítaní / zobrazení

Či už v práci, v škole alebo počas voľnočasových aktivít - veľká časť nášho života sa odohráva v uzavretých miestnostiach. Kedykoľvek sa tam stretne viac ľudí, existuje zásadné riziko prenosu patogénov z jednej infikovanej osoby na ďalšie. Okamžité opatrenia, ako je dodržiavanie odstupov a pravidelná dezinfekcia povrchov, sú účinnými opatreniami na zníženie rizika infekcie kvapôčkami alebo z kontaktných povrchov.

Skúsenosti z posledných mesiacov však ukazujú, že najmä aerosóly sú nositeľmi nebezpečných vírusov, čo si vyžaduje ďalšie preventívne opatrenia. Na rozdiel od ťažkopádnych kvapôčok, aerosóly - malé suspendované častice zložené z pevných a kvapalných látok - cirkulujú v uzavretých miestnostiach rýchlo a takmer bez obmedzenia. Iba ak je zabezpečené, že oblasti, kde sa vyskytujú potenciálne infikované osoby, sú nepretržite a primerane zásobované neznečisteným vzduchom, môže byť koncentrácia aerosólu v miestnosti znížená na nekritickú úroveň.

Správne vetrať. Nič jednoduché.

Ako najúčinnejšie preventívne opatrenie proti vírusovej infekcii je veľmi jasne odporúčané bezpečné vetranie. Pre dostatočnú výmenu vzduchu je z tohto dôvodu potrebné otvárať všetky okná v miestnosti na niekoľko minút - najmenej raz za hodinu. V konferenčných miestnostiach a učebniach by sa tento postup mal vykonávať dokonca každých 20 minút. Okrem toho sa odporúča nechať okná trvale pootvorené. To je v praxi ťažko uskutočniteľné a vedie to k mnohým negatívnym vedľajším účinkom:
- prievanu, hluku a iným negatívnym vplyvom ako prachu, výfukovým plynom a peľovým časticiam sa nedá vyhnúť.
- zvlášť počas zimy sú prechladnutia a infekcie predurčené využívaním vonkajšieho studeného a suchého vzduchu.
- nižšia vlhkosť vzduchu v miestnosti vysušuje sliznice, a tak zvyšuje riziko ich infekcie. Predlžuje tiež životnosť vírusov a baktérií vo vzduchu.
- miestnosti často nemajú dostatok okien vhodnej veľkosti pre zabezpečenie potrebnej výmeny vzduchu.

Náš recept proti vírusom.

Čističky vzduchu AirPal od Heliosu sú spoľahlivým prostriedkom, ako efektívne odstraňovať aerosóly identifikované ako nosiče vírusov Covid-19 zo vzduchu v miestnosti. Môžu byť použité okamžite, nevyžadujú si inštaláciu ani nastavenie, a sú preto ideálnym okamžitým opatrením na zaistenie bezpečnosti interiéru rýchlo a nebyrokraticky. Je samozrejmé, že AirPal je vybavený všetkými atribútmi, ktoré môžete očakávať od popredného špecialistu na vetranie. Zariadenia pracujú nielen ticho a šetria energiu, ale sú tiež mimoriadne robustné a navrhnuté pre nepretržitú prevádzku.
Aby sme mohli ponúknuť ideálne riešenie pre každú z vašich situácií, je AirPal k dispozícii v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach. Ako stacionárne zariadenie napríklad pre učebne, reštaurácie a čakárne, ale aj ako mobilné zariadenie na kolieskach, ktoré je možné flexibilne použiť v rôznych rokovacích miestnostiach v závislosti od obsadenosti.

Helios AirPal vám prináša portfólio, ktoré ponúka vždy optimálne riešenie pre akékoľvek požiadavky. Štyri stacionárne zariadenia s dvoma technológiami čistenia ako aj štyri AirPal Go mobilné zariadenia od Heliosu tvoria najrozsiahlejšiu a výkonovo najdiverzifikovanejšiu ponuku zariadení od jedného výrobcu. Zmysluplne odstupňované veľkosti zariadení pokrývajú všetky bežné veľkosti miestností. Pre maximálnu flexibilitu pri využití možu byť stacionárne a mobilné zariadenia ľubovoľne kombinované.

Jednoduchá cesta ku zdravšiemu vzduchu

 • Pred objednávaním: Nájdite ihneď optimálne zariadenie, ktoré presne vyhovuje vašim podmienkam. Pomôžeme vám s výberom online na www.AirPalSelect.com.

                                               

 • Dodanie: Helios AirPal je dodávaný predkonfigurovaný s pripravenou elektrickou zástrčkou. Jednoducho pripojíte do elektrickej zásuvky a AirPal začne okamžite zhodnocovať vzduch.
 • V bežný deň: Takmer všetky AirPal čističky vzduchu môžu byť plynulo regulované. Určiť optimálnu polohu regulátora môžete pre svoj prípad nekomplikovane, automaticky, jednoducho a rýchlo na www.AirPalSelect.com.
 • V budúcnosti: Pre relizáciu výmeny filtrov nepotrebujete žiadnu pomoc – všetky filtre nájdete na www.ventilatory-helios.sk. Samotnú výmenu zrealizujete celkom jednoducho.

 • školy a univerzity
 • škôlky
 • čakárne a ambulancie
 • predajné priestory
 • hotely
 • kancelárie a konferenčné miestnosti
 • zariadenia seniorov
 • domovy sociálnych služieb
 • gastronomické prevádzky
 • športové zariadenia
 • ... a mnohé iné!

AirPal profesionálne čističky vzduchu - kompletný katalóg

AirPal čističky vzduchu - Eshop

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  Pridať komentár