Kontakt
Clean Air Service, s.r.o.
  Pri vinohradoch 269/C
  831 06   Bratislava
  tel.: +421 2 4363 3074
  mob.: +421 905 992 557
 
  GPS súradnice:
  N 48°13´2.7078
  E 17°9´51.8862

QR code
6/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača zobraziť viac...


Helios ventilátory

Spustenie nášho nového portálu

QR code

Oválne flexibilné potrubie pre vetranie rodinných domov s rekuperáciou tepla FlexPipeplus®.

  • Pridané: 18.10.2013   |   1060 čítaní / zobrazení

Pred časom priniesol Helios ako prvý kompletný systém zo špeciálne vyvinutého plastového flexibilného potrubia FlexPipe® a potrebných komponentov. Priemer potrubia 75 mm umožňuje nehlučné prúdenie 30 m3/h vzduchu. Je ideálne pre hviezdicovú štruktúru vedenia potrubí v dome či byte. Tá umožňuje jednoduché zaregulovanie, ľahké dôkladné čistenie a eliminuje prenos nežiaducich zvukov. Prínos FlexPipu® bol a stále je v jednoduchosti jeho návrhu aj montáže. Tým sa centrálne vetranie rodinných domov s rekuperáciou tepla stalo dostupnejšie pre širší okruh ľudí.
Teraz Helios prináša na Slovensko znova ako prvý novinku v podobe oválneho flexibilného potrubia FlexPipeplus®. Pre inštalácie, kde je aj 75 mm potrubie príliš veľké, má Helios riešenie v potrubí vysokom len 51 mm. Ideálne sa preto hodí do vrstvy izolácie v skladbe podlahy.
Rozmery nového oválneho potrubia sú 51 x 114 mm. Perfektne dopĺňa kruhové potrubie. Či kruh alebo ovál – všetky komponenty sú ľubovoľne kombinovateľné formou skladačky. Vďaka rovnakým hydraulickým prierezom a tlakovej strate obidvoch typov potrubí sa všetko správa úplne rovnako: od projektovania a návrhu, cez inštaláciu a zaregulovanie až po údržbu. Jednoducho ak si situácia na stavbe vyžiada nižšiu stavebnú výšku potrubia, FlexPipe® kruhové potrubie sa zamení za oválne FlexPipeplus®. Bez nutnosti prijímať akékoľvek kompromisy. Nemusíte sa vopred rozhodovať, či kruhový alebo oválny systém potrubia, môžete si ich ľubovoľne kombinovať! Vo vynikajúco navzájom zosúladenom systémovom riešení.


    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár