7/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača zobraziť viac...


Helios ventilátory

Spustenie nášho nového portálu

QR code
Koleno IsoPipe® 90° so spojkou IP-B je vyrobená z parotesnej a antistatickej EPE (expandovaný polyetylén) a je určená pre rýchle a vzduchotesné spojenie dvoch IsoPipe rúr pod uhlom 135°.

Izolovaný potrubný systém IsoPipe®

  • zabraňuje vzniku kondenzácie
  • má hladkú vnútornú plochu, absorbujúcu hluk, ktorú je možné jednoducho čistiť
  • prináša obrovskú úsporu času potrebného na montáž
  • je ideálnym riešením pre nasávanie a výfuk vzduchu
  • spájanie bez náradia

Možnosti potrubia

Všetky IsoPipe® prvky – tvarovky, kolená, stenové a strešné prechody sú navzájom optimálne zosúladené a jednoducho sa do seba zasúvajú. IsoPipe® sa rýchlo montuje. V porovnaní s použitím izolovaného Spiro potrubia je výsledkom úspora pracovného času až 70%.

Vlastnosti

Všetky komponenty potrubia sú úplne izolované a sú vyrobené z parotesného, antistatického materiálu EPE (expandovaný polyetylén). Ťažko vznietiteľné podľa požiarnej triedy B1. Určené pre teplotu prúdiaceho vzduchu od -25°C až do +80°C. l = 0,04 W/mK, d = 16 mm.

Koncepcia vedenia potrubných trás a montáž

IsoPipe® je špeciálne vhodné použiť pre nasávacie a výfukové potrubie príp. pre prívodné a odvodné potrubie, ktoré je vedené v pivničnom, alebo inom chladnom priestore. Možné použiť pre prietoky vzduchu až do 500 m3/h. IsoPipe® je odolné voči nárazu. Má veľmi nízku hmotnosť. Skrátenie na potrebnú dĺžku je možné dosiahnuť jednoducho použitím noža.

Rozmery: 
ø A = 125 mm
ø B = 157 mm

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)