7/10
Riešenia pre vaše potreby
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
easyControls 3.0

easyControls 3.0 je nová a moderná generácia systému ovládania vetracích jednotiek KWL od Heliosu. S týmto systémom môžete spoznať aj novú rodinu KWL zariadení s optimálnymi objemovými prietokmi pre neobmedzené možnosti použitia s maximálnou energeti Zobraziť viac...


Čističky vzduchu

Či už v práci, v škole alebo počas voľnočasových aktivít - veľká časť nášho života sa odohráva v uzavretých miestnostiach. Kedykoľvek sa tam stretne viac ľudí, existuje zásadné riziko prenosu patogénov z jednej infikovanej osoby na ďalšie. Zobraziť viac...


Alexa a Helios

Odteraz môžu byť všetky jednotky KWL® s easyControls ľahko ovládané pomocou digitálneho hlasového asistenta „Alexa“ od Amazonu. Zobraziť viac...


Oválne flexibilné potrubie

Pred časom priniesol Helios ako prvý kompletný systém zo špeciálne vyvinutého plastového flexibilného potrubia FlexPipe® a potrebných komponentov. Priemer potrubia 75 mm umožňuje nehlučné prúdenie 30 m3/h vzduchu. Je ideálne pre hviezdicovú štruk.... Zobraziť viac...


Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača Zobraziť viac...

QR code
Protipachové filtre
Výkonný a efektívny radiálny ventilátor predurčený pre montáž na vonkajšiu fasádu pre vetranie menších až stredne veľkých miestností, v ktorých by aj ten najtichší ventilátor mohol byť rušivý. Pre pripojenie do potrubia s priemerom 200 mm.

Základné vlastnosti produktu
- Výkonný a efektívny radiálny ventilátor, ktorý prekoná aj tlakovú stratu filtrov a iných komponentov vzduchotechnického systému.
- Pre vetranie menších a stredne veľkých miestností všetkého druhu: v oblasti bývania (napr. na nehlučné odvetranie kuchýň), komerčných priestorov a priemyslu.
- Predurčený pre montáž na vonkajšiu omietku: plášť z pozinkovaného oceľového plechu s povrchovou bielou práškovou farbou je odolný voči poveternostným vplyvom; výfukový otvor s mriežkou ako ochranou proti vtákom; dve lamely sú tesne uzatvárateľné s pružinovým spätným nastavením; masívna zadná doska z plastu umožňuje montáž aj na nerovné povrchy.
- Jednoduchá a lacná montáž pomocou hmoždiniek, pripojovacie hrdlo zodpovedá normovanému priemeru 200 mm potrubí pre pripojenie na stenové prechody alebo potrubie. 
- Ideálny aj pre dodatočnú montáž pri renovácii alebo prestavbe.
- Hluk ventilátora sa premiestňuje na vonkajšiu stranu, takže vo vnútri miestnosti už neobťažujú žiadne rušivé zvuky. V katalógovom liste (Na prevzatie) sú uvedené charakteristiky pre súčtovú hladinu hluku a spektrum pre hladinu akustického výkonu pri vysokom a nízkom výkonovom stupni. V záložke s parametrami je navyše uvedená hodnota akustického tlaku vo vzdialenosti 3 m (voľné pole).
- Elektrický prívod je možný pod omietkou zozadu alebo na omietke zboku.
- Regulácia výkonu: Sériové vyhotovenie s dvomi výkonovými stupňami prostredníctvom externého prevádzkového vypínača MVB (príslušenstvo). Okrem toho je možné použiť plynulý elektronický regulátor alebo 5-stupňový transformátorový regulátor. 
- Uzavretý motor s guličkovými ložiskami s ochranou proti vlhkosti, izolačná trieda F, pre trvalú prevádzku. Bezúdržbový a bez interferencií.
- Termická ochrana proti preťaženiu motora vo vinutí.
- Energeticky efektívne radiálne obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami z plastu, dynamicky vyvážené.

Rozmery ventilátora                                                Výkonový diagram ventilátora
              
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)