10/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača zobraziť viac...


Helios ventilátory

Spustenie nášho nového portálu

QR code
Montážna krabica pod omietku bez požiarnej odolnosti pre ventilátor ELS, obsahuje tesnú spätnú klapku, konektorové pripojenie pre vykonanie elektroinštalácie a výfukové hrdlo s možnosťou univerzálneho prispôsobenia výfuku vzduchu montážnej situácii.

Základné vlastnosti produktu
Univerzálne výfukové hrdlo je možné pootočiť nabok (dodávané s polohou nahor), doľava alebo doprava. Použitím sady príslušenstva (ELS-ARS, obj.č. 8185) je možný výfuk vzduchu dozadu v akejkoľvek polohe. Zástrčka konektora pre rýchle elektrické pripojenie ventilátora do nakáblovanej montážnej krabice je ľahko demontovateľná. Montážna krabica je vyhotovená z plastu požiarnej triedy B2. Obsahuje ochranný kartónový vyklápateľný kryt. Výfukové hrdlo má priemer 78 mm a je vhodné pre napojenie do vzduchotechnického potrubia s priemerom 80 mm.

Oblasť použitia
Pre osadenie ELS ventilátora na vetranie kúpeľní alebo WC, doplnením o sadu príslušenstva aj pre odvetranie súčasne dvoch miestností: kúpeľne a WC. Umožňuje aj napojenie odsávania priamo z WC misy cez splachovaciu trubku využitím príslušenstva (ELS-WCS, obj.č. 8191). Montáž možná pod omietku do steny, stropu alebo inštalačnej šachty. Pripojenie 1 alebo 2 krabíc na spoločnú stúpačku až pre maximálne 20 poschodí. Požiarna odolnosť musí byť navrhnutá tak, aby ju garantovali železobetónové dosky medzi poschodiami príp. protipožiarne klapky.
 
Rozmery
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)