7/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení

s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača zobraziť viac...


Helios ventilátory

Spustenie nášho nového portálu

QR code
Montážna krabica na omietku bez požiarnej odolnosti pre ventilátor ELS, obsahuje tesnú spätnú klapku vo výfukovom hrdle.

Základné vlastnosti produktu
Umiestnenie montážnej krabice je možné ľubovoľne polohovať do strán o 90°. Pri osadení ventilátora do tejto krabice je nevyhnutné použiť sadu príslušenstva pre výfuk vzduchu dozadu, ktorá je štandardne súčasťou balenia montážnej krabice. ELS-GAP obsahuje zástrčku pre konektor "bleskového" elektrického pripojenia ventilátora do nakáblovanej montážnej krabice, ktorá je ľahko demontovateľná. Výfukové hrdlo má priemer 78 mm, smeruje dozadu a je vhodné pre napojenie do vzduchotechnického potrubia s priemerom 80 mm.
 
Oblasť použitia
Pre vetranie kúpeľní alebo WC. Montáž možná len na omietku: na stenu alebo strop. Pri zapojení do spoločnej stúpačky je možné takto riešiť max. 2 poschodia. Každé poschodie môže obsahovať jednu, maximálne dve krabice tohto typu.
 
Rozmery v mm
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)