7/10
Košík:1 produkt
bez DPH:150.52,- €
s DPH:180.62,- €
 Novinky
01.07.2014   Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení - s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača
 
01.10.2013   Helios ventilátory - Spustenie nášho nového portálu
QR code
Montážna krabica na omietku pre ventilátor ELS, s kovovým výfukovým hrdlom so zabudovanou požiarnou spätnou klapkou EI90 a aktiváciou klapky po uvoľnení tavnej poistky.

Základné vlastnosti produktu
Umiestnenie montážnej krabice je možné ľubovoľne polohovať do strán o 90°. Pri osadení ventilátora do tejto krabice je nevyhnutné použiť sadu príslušenstva pre výfuk vzduchu dozadu, ktorá je štandardne súčasťou balenia montážnej krabice. ELS-GAPB obsahuje zástrčku pre konektor "bleskového" elektrického pripojenia ventilátora do nakáblovanej montážnej krabice, ktorá je ľahko demontovateľná. Výfukové hrdlo má priemer 77 mm, smeruje dozadu a je vhodné pre napojenie do vzduchotechnického potrubia s priemerom 80 mm.
 
Oblasť použitia
Pre vetranie bytových kuchýň, kúpeľní alebo WC. Montáž možná len na omietku: na stenu alebo strop. Pripojenie 1 alebo 2 krabíc na spoločnú stúpačku až pre maximálne 20 poschodí. Krabica sa pripája na hlavnú stúpačku cez Spiro potrubie alebo flexibilné oceľové potrubie.
 
Rozmery v mm
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)