7/10
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Novinky
01.07.2014   Helios easyControls, progresívny systém ovládania vetracích zariadení - s rekuperáciou tepla cez internet, archivácia údajov, bezplatné aktualizácie software, prístup zo smartfónu, tabletu alebo počítača
 
01.10.2013   Helios ventilátory - Spustenie nášho nového portálu
QR code
Výkonný a efektívny radiálny ventilátor predurčený pre montáž na vonkajšiu fasádu pre vetranie menších až stredne veľkých miestností, v ktorých by aj ten najtichší ventilátor mohol byť rušivý. Pre pripojenie do potrubia s priemerom 100 mm.

Základné vlastnosti produktu
- Výkonný a efektívny radiálny ventilátor, ktorý prekoná aj tlakovú stratu filtrov a iných komponentov vzduchotechnického systému.
- Pre vetranie menších a stredne veľkých miestností všetkého druhu: v oblasti bývania (napr. na nehlučné odvetranie kuchýň), komerčných priestorov a priemyslu.
- Predurčený pre montáž na vonkajšiu omietku: plášť z pozinkovaného oceľového plechu s povrchovou bielou práškovou farbou je odolný voči poveternostným vplyvom; výfukový otvor s mriežkou ako ochranou proti vtákom; dve lamely sú tesne uzatvárateľné s pružinovým spätným nastavením; masívna zadná doska z plastu umožňuje montáž aj na nerovné povrchy.
- Jednoduchá a lacná montáž pomocou hmoždiniek, pripojovacie hrdlo zodpovedá normovanému priemeru potrubí 100 mm pre pripojenie na stenové prechody alebo potrubie. 
- Ideálny aj pre dodatočnú montáž pri renovácii alebo prestavbe.
- Hluk ventilátora sa premiestňuje na vonkajšiu stranu, takže vo vnútri miestnosti už neobťažujú žiadne rušivé zvuky. V katalógovom liste (Na prevzatie) sú uvedené charakteristiky pre súčtovú hladinu hluku a spektrum pre hladinu akustického výkonu pri vysokom a nízkom výkonovom stupni. V záložke s parametrami je navyše uvedená hodnota akustického tlaku vo vzdialenosti 3 m (voľné pole).
- Elektrický prívod je možný pod omietkou zozadu alebo na omietke zboku.
- Regulácia výkonu: Sériové vyhotovenie s dvomi výkonovými stupňami prostredníctvom externého prevádzkového vypínača MVB (príslušenstvo). Okrem toho je možné použiť plynulý elektronický regulátor alebo 5-stupňový transformátorový regulátor. 
- Uzavretý motor s guličkovými ložiskami s ochranou proti vlhkosti, izolačná trieda F, pre trvalú prevádzku. Bezúdržbový a bez interferencií.
- Termická ochrana proti preťaženiu motora vo vinutí.
- Energeticky efektívne radiálne obežné koleso s dozadu zahnutými lopatkami z plastu, dynamicky vyvážené.

Rozmery ventilátora                                                Výkonový diagram ventilátora
              
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)